Używamy ciasteczek aby ulepszyć Twoje doświadczenia korzystania ze strony bona.com.Dowiedz się więcej o ciasteczkach na bona.com

Poland
 

Maciej Wiśniewski

Dyrektor

e-mail: maciej.wisniewski@bona.com

   
 

Oliwia Mąka

Biuro

Tel.:  (61) 816 34 60

E-mail: biuro@bona.com
   

Janusz Kuchtar

Doradca Techniczno-Handlowy

Tel.:  + 48 662 233 677

e-mail: janusz.kuchtar@bona.com

(województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

   
 

Dariusz Sierakowski

Doradca Techniczno-Handlowy

Tel.:  + 48 662 233 679

email: dariusz.sierakowski@bona.com

(województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie)

   

Krzysztof Rejdych

Doradca Techniczno-Handlowy

Tel.:  + 48 664 702 276

email: krzysztof.rejdych@bona.com

(województwo: mazowieckie)

   

Jacek Dziurdzia

Technik 

Tel.:  +48 604 510 629

email: jacek.dziurdzia@bona.com
   
 

Marek Nowakowski

Product Manager ds. renowacji wykładzin elastycznych

Doradca Techniczno-Handlowy

(województwa: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie)

Tel.:  +48 664 157 495

e-mail: marek.nowakowski@bona.com

   

Piotr Gumny

Realizacja zamówień

Tel.:  +48 608 058 763 

e-mail: piotr.gumny@bona.com
   

Krzysztof Gaj

Realizacja zamówień 

Tel.: +48 606 910 229

e-mail: krzysztof.gaj@bona.com
   

Emilia Piszel

Marketing

Tel.: + 48 602 352 351

e-mail: emilia.piszel@bona.com
   

Katarzyna Janecka

Główna Księgowa

e-mail: katarzyna.janecka@bona.com