Używamy ciasteczek aby ulepszyć Twoje doświadczenia korzystania ze strony bona.com.Dowiedz się więcej o ciasteczkach na bona.com

Poland

Maciej Wiśniewski

Dyrektor

e-mail: Maciej.Wisniewski@bona.com

 

Kinga Pilip

Biuro

Tel.:  (61) 816 34 60

E-mail: biuro@bona.com

 

Katarzyna Janecka

Główna Księgowa

Tel.:  602 350 737

e-mail: Katarzyna.Janecka@bona.com

Zastępstwo: Ewa Olszewska

Ewa.Olszewska@bona.com

 

Jacek Dziurdzia

Technik 

Tel.:  +48 604 510 629

email: jacek.dziurdzia@bona.com

 

Emilia Piszel

Marketing

Tel.:  602 352 351

e-mail: emilia.piszel@bona.com

 

Krzysztof Gaj

Realizacja zamówień 

Tel.:   606 910 229

e-mail: Krzysztof.Gaj@bona.com

 

Piotr Gumny

Realizacja zamówień

Tel.:   608 058 763 

e-mail: piotr.gumny@bona.com

 

Janusz Kuchtar

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:  + 48 66 22 33 677

e-mail: janusz.kuchtar@bona.com

(województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

 

Przemysław Dębek

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.:  + 48 662 233 679

email: przemyslaw.debek@bona.com

(województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, łódzkie)

 

Krzysztof Rejdych

Doradca Techniczno-Handlowy

Tel.:  + 48 664 702 276

email: krzysztof.rejdych@bona.com

(województwo: mazowieckie)