Wij maken gebruik van cookies om de Bona website beter te laten werken.Lees meer over cookies op bona.com

Belgium (NL)

Management Team hoofdkantoor

Maak kennis met ons Management Team van ons hoofdkantoor in Zweden en hoor wat ze te zeggen hebben. Met onze kennis en ervaring op verschillende terreinen, kunnen wij onze uiterste best doen om Bona te helpen groeien in het creëren van nog meer prachtige vloeren over de gehele wereld.

Kerstin Lindell

Kerstin Lindell

“Bona's erfgoed en ervaring, gecombineerd met onze passie, zullen ons blijven aandrijven naar nòg meer innovaties die ons zullen helpen om nog veel meer prachtige houten vloeren wereldwijd te creëren.” – Kerstin Lindell, President and CEO – kerstin.lindell@bona.com

Anders Karstensson

Anders Karstensson

“Door ons te focussen op continue verbeteringen, moedigen wij nieuwe ideeën aan voor een efficiënte werkplek en optimale prestaties.” – Anders Karstensson, CTO and Senior Vice President Operations – anders.karstensson@bona.com

Ingrid Heussen

Ingrid Heussen

”De afdeling Bona R&D streeft er altijd naar om innovatieve producten te ontwikkelen met een lange-termijn duurzaamheid perspectief in het achterhoofd, om ervoor te zorgen dat onze producten milieuvriendelijk zijn, niet alleen vandaag maar ook in de toekomst.” – Ingrid Heussen, SVP Research & Development – ingrid.heussen@bona.com

Björn Saalbach

Björn Saalbach

“Als één van Bona's ogen en oren naar de markt moeten wij luisteren naar wat de markt vraagt in termen van nieuwe producten en oplossingen, en dit opnemen in 't Bona System.” – Björn Saalbach, Senior Vice President Product Management & Marketing – bjorn.saalbach@bona.com

Dan Fredheim

Dan Fredheim

“Conform onze CSR initiatieven, focussen wij ons op efficiënt transport, met zo min mogelijk impact op het milieu en evalueren dit met al onze leveranciers.” – Dan Fredheim, COO & Senior Vice President Global Sourcing – dan.fredheim@bona.com

Lena Jonasson

Lena Jonasson

“Door middel van open communicatie en dialogen willen wij elke werknemer inspireren om inspanningen te leveren voor organisatorische doeleinden. Wij moedigen onze mensen aan om beslissingen te nemen en acties te ondernemen die ons zullen helpen Bona's bedrijfsresultaat te behalen.” – Lena Jonasson, Senior Vice President HR & Communications – lena.jonasson@bona.com

Torbjörn Axelsson

Torbjörn Axelsson

“Door samen te werken als 'One Bona' conform onze strategieën, verhogen wij onze winstgevendheid en zorgen wij voor duurzame groei.” – Torbjörn Axelsson, CFO and Senior Vice President Finance – torbjorn.axelsson@bona.com

Kirk Roberts

Kirk Roberts

"Onze focus ligt op het toevoegen van waarde voor onze klanten – wij moeten goed luisteren naar wat ze nodig hebben en hen, door middel van onze antwoorden met het naleven van onze standaard, totaaloplossingen aanbieden als antwoord op hun vragen.” – Kirk Roberts, Senior Vice President Sales EMEA & APAC – kirk.roberts@bona.com

Richard Goering

Richard Goering

“Wat Bona spectaculair maakt, is dat ze volledig in lijn zijn met wat goed is. Wat goed is voor de consument, de parketteur, de leverancier en vooral het milieu. Het zien dat alle partijen profiteren van dit ongelooflijke eco-systeem dat wij leveren, is de drijvende kracht binnen de wereldwijde Bona familie.” – Richard Goering , SVP of Sales & Operations – richard.goering@bona.com